İzmit Alçıpan Asma Tavan

İzmit alçıpan asma tavan eski model düz ve kartonpiyer ile kaplı tavanlar artık modasını kaybetti. Demode bir görünüme neden olan bu tavanların yerini artık alçıpan asma tavalar almaktadır. Açıpan asma tavan, istenilen ölçü ve modelde yapılabilmesi esneklik sağlayarak her eve uygun hale gelebiliyor. Ayrıca aydınlatma dekorasyonuna en güzel zemini hazırlayan bu yeni dönem tavanlar, hanımların son dönem gözdeleri arasında yer almaktadır. Ayrıca alçıpan tavan kullanımı olan odalarda aydınlanma için dönen tesisat gözükmez ve estetiği bozmaz. Kullanılan alçıpanın türüne göre yangına dayanıklı üretilebilir. Bu şekilde tesisatta çıkabilecek aksaklıklara karşı güvende olursunuz. Ses yalıtımı sağlama özelliği ile oda bölme işleri için rahatlıkla kullanılabilir. Ekonomik ve kolay monte edilebilir bir malzemedir. Kocaeli tadilat Alçıpan asma tavanlar ses yalıtımı ve yankıyı önleyici özelliği ile odanızda konfor sağlar. Evinde fark yaratmak isteyenler için Kocaeli İzmit alçıpancı uygulamalarını incelemek işlerine yarayacaktır.

İzmit alçıpan asma tavan montajında; evinize yeni bir soluk getirmek için alçıpan asma tavanlardan yaptırmak istiyorsanız, işini iyi yapan bir usta ile görüşmeniz gerekecektir. Kocaeli tadilat ve dekorasyon firması olarak sizlere en uygun fiyatları sunan Eymen Yapı dekorasyon firması olacaktır.

Odanızın şekline ve ölçülerine uygun olarak istediğiniz desen ve çeşitte alçıpan asma tavanı size yapacak ve montajını gerçekleştirilecek. Öncelikle kılavuz montaj çizgileri ile yeri belirlenir ve daha sonra tavanın montajı yapılmaya başlanır. Eviniz inşaat halinde ise uygulama yaptıracağınız odanın ölçülerini mimari çizimden alarak size iletmesini isteyebilirsiniz. Bu ölçülere göre üretilen alçıpan asma tavan, sizin için daha uygun ve tam ölçüleri ile evinize gelecektir. Alçıpan asma tavanlar tek bir parça halinde üretilmez.

Kocaeli İzmit Alçıpan asma Ustası Alçıpan tavanların birçok modeli seçenekleriyle elimizde mevcuttur. Hayal gücünün tüm uygulamalarına açık olan bu tavanlar, kullanıcı isteklerine göre şekillenebilir. Sizlerin istekleri doğrultusunda seçim yapmanıza yardımcı olacağız. En çok tercih edilen türü kenarları düz olan orta kısmı desenlerle süslenen alçıpan asma tavanlardır. Odanın büyüklüğü ve imkanlarına göre istenilen şekil verilebilir. Özellikle solonunuz için vazgeçilmez dekorsyon olacaktır.

Ara