Kurumsal


KOMPLE TADİLAT


Konut, Ev Yaşam alanımız, dekorasyonu herkes için önemli ve doğru dekore edildiğinde hem mutlu edebilen hem de kullanışlı bir hale gelebilen bir alan olabilir. Işıklandırma, renk ve mobilya seçimi ev dekorasyonunuzu yaparken dikkat etmeniz ve göz ardı etmemeniz gereken unsurlardır.

Ayrıca kullanacağınız eşyaların kalitesinin doğru seçilerek temizlik ve bakımının da en hızlı ve kolay şekilde yapılabiliyor olması da önemlidir.

İZMİT-KOCAELİ

EYMEN YAPI DEKORASYON


Komple ev tadilatı, dekorasyon ve tasarımı denilince herkezin bütçesine göre etkili çözümler üretebilen firmamız bu sayede bir çok evin içini yeniden kurgulayarak imzasını atmıştır. Bugüne değin bize güvenen ve çözüm ortağı olarak kabul eden yüzlerce müşterimize teşekkür ederiz. Hedefimiz, öncelikle bu çalışma sistemimizi prensip haline getirerek sürekli kılmak ve bu anlamda sektörümüzün duayeni olmaktır.

Hizmetinde kaliteli, sunumunda ilkeli olan bir firma arıyorsanız, lütfen bizi arayınız.


TADİLAT İŞLERİ


DEKORASYON HİZMETLERİ


İzmit yapı dekroasyon Tadilat, Asma Tavan, Gergi Tavan, Alçı Boya Badana İşleri, Stropiyer, Kemer Dekorasyonu, Çatı Onarım ve Teslim, İzolasyon, Kartonpiyer Dekorasyonu, Seramik İşleri, Alçıpan, Duvar Bölme, Kara Sıva, Dış Cephe Mantolama, Elektrik Tesisatı, Su Tesisatı, Mutfak Dolabı, Anahtar Teslim olmak üzere mimarlık ve dekorasyon alanında tüm hizmetleri sunmaktadır.

Ara